KĖBULO APSAUGA

 

Kėbulo antikorozinis padengimas švediška medžiaga DINITROL

VW SHARAN 2005 m
DSCF2728_1 DSCF2729_1 DSCF3154 DSCF3158 DSCF3162 DSCF3171_2 DSCF3228

DINITROL ML – apsauga uždarom ertmėm ir naudojama apsorbuoti rudis.
 
Dinitrol ML yra labai skvarbi ir patikima apsauginė antikorozinė danga. Išstumia drėgmę, gerai drėkina surūdijusį paviršių. Naudojama naujų ir naudotų automobilių uždarų ertmių ir sunkiai pasiekiamų vietų, kurių neįmanoma iki galo išvalyti ir pašalinti drėgmę ( slenksčių, durelių, suvirinimo siūlių lonžeronų ir kt.) padengimui. Jo sudėtyje yra mineraliniai tepalai, vaškai, tirpikliai ir korozijos inhibitoriai.

Danga dengiama ant švaraus ir sauso paviršiaus, atsapari temperatūros svyravimams (nenuteka ir nesutrukinėja). Išdžiuvus, susiformuoja ilgalaikė, vaškinga, gelsvos spalvos korozijos procesą stabdanti plėvelė. Tinka bet kokiems gaminiams iš metalo apsaugoti nuo korozijos ilgalaikio saugojimo ir transportavimo metu.
 
DINITROL Penetrant LT – antikorozinė priemonė uždaroms ertmėms
 

Dinitrol Penetrant LT yra labai skarbi ir patikima apsauginė antikorozinė danga naudojama naujų ir naudotų atomobilių, autobusų ir sunkvežimių uždarų ertmių ir sunkiai pasiekiamų vietų (slenksčių, durelių, suvirinimo siūlų, lanžeronų ir kt.) padengimui. Jos sudėtyje yra mineraliniai tepalai, vaškai, tirpikliai ir korozijos inhibitoriai.

Danga dengiama ant švaraus ir sauso paviršiaus, atspari temperatūros svyravimams (nenuteka ir nesutrukinėja). Išdžiuvus, susiformuoja ilgalaikė, vaškinga, gelsvos spalvos korozijos procesą stabdanti plėvelė. Tinka bet kokiems gaminiams iš metalo apsaugoti nuo korozijos ilgalaikio saugojimo ir transportavimo metu. Neveikia lakuotų ir dažytų paviršių.
DINITROL 4941 – antikorozinė danga automobilio dugnui
 
Dinitrol 4941 yra tiršta, juodos spalvos, tiksotropinė antikorozinė danga. Išgaravus tirpikliui susiformuoja elastinga, vaškinga, slopinanti triukšmą ir labia atspari mechaniniam smėlio, skaldos, druskos ir kt. poveikiu, plėvelė. Danga gerai prilimpa prie paviršiaus, atspari temperatūros svyravimams (nelaša, nenuteka ir nesutrukinėja), išlaiko visas savybes dažymo ar džiovinimo kamerose. Dinitrol 4941 skirta naujų ar naudotų automobilių antikorozinei dugno ir ratų arkų apsaugai. Be to, naudojama kaip laikina apsauginė atsarginių dalių, detalių, įrangos, metalinių konstrukcijų danga, esant ypač nepalankioms sandėliavimo ar transportavimo salygoms. Pukiai sukimba su dažytais ar seniai antikoroziinę danga dengtais paviršiais. Neveikia gumos, plastiko, lakuotų ir dažytų, cinkuotų paviršių. Danga dengiama ant švaraus ir sauso paviršiaus, įvairaus storio sluoksniais, naudojant aukšto slėgio siurblį.

Automobilio dugno ir arkų dengimas

DSCF3228 DSCF3121_2

DSCF31231